GazetaMax
Lifestyle

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë për familjen e saj të bukur. Po flasim për artisten Liza ku pak ditë më parë në foton që ajo postoi pamë shumë dashuri dhe festë në famijen e saj. Ne zbuluam edhe arsyen i vogli i familjës djali i dytë Valentino sapo është pagëzuar. Ne ju sjellim dhe fotot ku duken një super familje Liza bashkëshorti i saj dhe dy djemtë Alessio dhe Valentino, ndërsa gjithashtu mësojmë se festa ka vazhduar edhe më pas në një kështjellë të bukur në Stockholm me emrin Tyresö Slott. Shumë urime për princin e tyre të vogël dhe plot bekime dhe nga ne!.

Related posts

Einxhel dhe DJ Dagz ndahen? Kjo është e vërteta

Gazetamax.mk

Meshkujt me gishta më të gjatë të unazës janë më pak të rrezikuar nga Coronavirusi

Gazetamax.mk

Kujdes! Mos i bëni këto gjëra menjëherë pas masazhit, mund të jenë të dëmshme për shëndetin

Gazetamax.mk