GazetaMax
LIFESTYLE

Donaldi i shkon në banesë Borës, këto pamje kanë ‘çmendur’ rrjetin!

Takohen Bora dhe Donaldi?
Historia e Donaldit dhe Borës u përjetua nga çdo shqiptar e ishte diskutimi i çdo tavoline, madje disa i mbronin me aq fanatizëm sa dolën kundër Trixës.
Historia e tyre u kthye në një telenovelë ku të gjithë ishin kurioz se çfarë do të ndodhte, aq më tepër pas daljes së tij nga Big Brother e pas ndarjes nga Trixa.

Burime për Kryefjala. com kanë zbuluar se Donaldi dhe Bora janë takuar.
Bora së fundmi ka blerë një apartament në Kompleksin Eleonorë, afër Kodrës së Diellit, e pasditen e sotme poshtë ballkonit të saj është parkuar makina tip Benz në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.

Ata kanë zgjedhur të takohen në shtëpinë e Borës, e nuk jemi të sigurt nëse ky është takimi i tyre i parë, dimë vetëm që ka ndodhur.

Related posts

Shënohet dita ndërkombëtare e muzeve në Prizren

e-max

​Helmi i oktapodit mund të përdoret në luftën kundër tumoreve më agresive

e-max

Dredhëzat e spinaqi kryesojnë në listën e ushqimeve me pesticide

e-max