GazetaMax
SPORT

Van Gaal i kërkon këtij trajneri ta refuzojë Man Utd

Trajneri i Holandës, Louis van Gaal, i ka thënë trajnerit të Ajax, Erik ten Hag, se ai duhet të qëndrojë larg Manchester United.
Ten Hag është shfaqur si një nga kandidatët e preferuar për të marrë postin e trajnerit të skuadrës së Old Trafford këtë verë, përcjell ORAinfo.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Por Van Gaal thotë se United është një “klub komercial” dhe jo në interesin e tij më të mirë./ORAinfo/

300x250

Related posts

Salihamidzic shpjegon spekulimet rreth Harry Kane

e-max

‘Fshesë’ e madhe te Manchester United

e-max

Qeveria nuk i detyron krerët e Premier League për t’i shtyrë ndeshjet e vikendit

e-max