Grimerja e ka bërë Efin si “loçkë”, kaq shumë i shkon grimi i rëndë

Date:

Ifigjenia Dhedhes, është njëra nga konkurrentet e Përputhen.
Që kur ajo u bë pjesë e atij emisioni të dashurisë, Efi ra në sy për bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.
Ani pse ka dalë në takime me shumë djem, ajo ende nuk ka arritur të gjejë personin e zemrës.

Efi, në program gjithmonë është paraqitur shumë bukur dhe e veshur me shumë stil. Shumica nga publiku atë e kanë krahasuar me Elvana Gjatën dhe Bora Zemanin.
Bukuroshja zeshkane është shumë aktive në rrjetet sociale, e shpesh poston foto ku tregon pjesë nga përditshmëria e saj.
Së fundmi ajo ka postuar një foto profesionale, ku në sy bie grimi I saj profesional./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...