GazetaMax
BALLINA

I FUNDIT/ Qeveria demanton lajmet për shkarkimin e Arafat Muharemit

Burime të sigurta nga Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut për indeks.mk demantojnë dhe hedhin poshtë lajmn mbi shkarkimin e drejtorit të Policisë financiare, Arafat Muaremi.

Burime të sigurta për indeks.mk hedhin poshtë lajmet mbi shkarkimin e drejtorit Muaremi pasiqë portale të opozitës tashmë kanë nisur një fushatë diskredituese ndaj tij./indeks.mk

Related posts

Gazetarët Pa Kufij: Shqipëria pëson rënie, Kosova përmirësim në Treguesin e Lirisë së Shtypit

e-max

Zëvendës drejtori Hasani: Intelegjenca artificiale do të përmirësojë analizën e rrezikut në Doganë

e-max

Policia Financiare në 2019 bëri kallëzim penal për Marjan Cvetkovskin, kishte vënë në hipotekë gjithë pronën e RTVM, kurse Prokuroria hesht?

e-max