GazetaMax
LIFESTYLE

Kosovari gjen kuletën e aktores së famshme me 2,000 dollarë brenda, gazetari i CNN tregon ngjarjen

Gazetari i CNN, Bill Weir ka treguar për një ngjarje ku përfshihet një i ri nga Kosova, i cili sipas përshkrimit nga ai, jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai ka thënë se kosovari kishte gjetur një kuletë me 2,000 dollarë brenda, e cila i përkiste aktores së famshme amerikane, Meryl Streep.

Ai, pasi që e ka parë letërnjoftimin, ka vendosur që t’ia kthejë kuletën dhe të hollat aktores amerikane.

“Një djalë i këndshëm nga Kosova, që punon në ndërtesën time, një natë ka gjetur një kuletë në rrugë me 2,000 dollarë brenda. Kontrolloi ID-në, ishte Meryl Streep”, ka shkruar Weir.

Related posts

Rrëfehet Monika: Ajo që përjetova me Semin dhe Fifin ishte përjetim më i vështirë se 97-ta

e-max

Arsyet pse adhuruesit e filmave horror janë më të zgjuar se të tjerët

e-max

Këngëtari David Dreshaj shkëlqen me albumin festiv edhe në Bosnjë e Hercegovinë

e-max