GazetaMax
Lifestyle

Kur Shyhretja vishet njëjtë me Engjin, më e mirë e ëma apo bija?

Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.
Në biznesin e muzikës ajo e futi edhe vajzën e saj, Engjëllushen.
Nënë e bijë ato shpesh janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe kjo gjë duket se po iu shijon.
Ani pse ka një kohë të gjatë se është pjesë e botë së muzikës, Shyhretja vazhdimisht ka sjellë këngë të reja për publikun e saj besnik, prandaj edhe është shumë e përfolur në shtyp.
Në një fotografi të publikuar, përveç ngjashmërisë në pamje, Shyhretja dhe vajza e saj kanë zgjedhur të vishen thuajse njësoj.
Por, cila po duket më bukur?

Related posts

Migena Xhafa aktivistja që ndihmon fëmijët me nevoja speciale

Gazetamax.mk

Bleonah shqiptarja në Suedi ka lansuar hitin e ri

Gazetamax.mk

Çdo djalë i ka të nevojshme katër gjëra nga e dashura e tij, mësoje nëse i plotëson

Gazetamax.mk