Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti?

Date:

Ndonëse nuk është pjesë aktive e industrisë së muzikës shqiptare, Linda Halimi është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh vendoset në qendër të mediave rozë.

Ajo jeton prej vitesh në SHBA me vajzën dhe bashkëshortin e saj, nga i cili së fundmi është përfolur për një ndarje. Dyshja, e cila është përfolur shumë herë për shkëputje të marrëdhënies, u raportua se këtë herë e kanë mbyllur lidhjen disavjeçare. Çifti ka fshirë nga rrjetet sociale çdo foto të tyre, madje as nuk ndiqen më.

Mungesa e fotografive të përbashkëta ka bërë që ndjekësit të dyshojnë edhe më herët se ka krizë apo dhe ndarje mes çiftit. Ndonëse Linda nuk ka reaguar rreth këtyre lajmeve, Prive raporton se janë të pavërteta.

Linda dhe bashkëshorti i saj vijojnë të jenë bashkë por kanë vendosur mos ta ekspozojnë lidhjen e tyre në rrjetet sociale. Pak muaj më parë bashkë ma vajzën ata janë zhvendosur nga Atalanta në Miami dhe kanë nisur një fazë të re në jetën e tyre.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...