GazetaMax
LIFESTYLE

Nuk e keni parë kurrë, ky është burri i Rudina Magjistarit

Rudina Magjitari, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.
Ajo ka një kohë të gjatë që është pjesë e ekranit, por që gjithmonë me gjeturinë e saj ka ditur ta bëjë për vete audiencën e saj, shkruan ORAinfo.
Ani pse është pothuajse çdo ditë në ekran, ajo shumë pak ekspozon nga jeta e saj private. Bukuroshja bionde ka vendosur që jetën e saj personale ta mbajë të mbyllur.

Rudina, është nënë e një vajze të quajtur, Mia, derisa pak shumë e di portretin e burrit të saj. Por së fundmi ajo ka vendosur që ta shfaqë atë.
Ajo është parë në premierën e një filmi, krah burrit të saj. Ja kush është ai./ORAinfo/

Related posts

A duhet të hapet dhurata para mysafirëve apo jo?

e-max

Ushqime të shijshme dhe bukur të dekoruara, njihuni me djalin nga Kërçova që po bën namin në Zvicër

e-max

Në krahët e këtij mashkulli publik u shfaqe e lumtur Nora në ditëlindjen e saj

e-max

Leave a Comment