GazetaMax
Lifestyle

Sevgi luan të moshuarën në serial, por nuk do të besoni sa vite ka ajo

Ilkay Kayku Atalay, është njëra nga aktoret më të dashura turke.
Ajo për publikun e gjerë u bë e njohur me rolin e Sevgit, në serialin Benni Affet, shkruan ORAinfo.
Ani pse në këtë telenovelë turke ajo luan rolin e të një moshuare, ajo në realitet nuk është aq e vjetër në moshë.

Në fakt ajo është vetëm 50 vjeçare, por që në përditshmërinë e saj, ajo nuk duket ashtu, pasi format e saj tregojnë trupin e njëzet vjeçare.
“Sevgi”, është shumë e angazhuar në fitnes, derisa nga jeta personale nuk ka preferuar të flasë asnjëherë./ORAinfo/

Related posts

Provoni këtë sfidë 14 ditore nëse doni të humbisni 9 kg

e-max

Dua Lipa trupin si ‘peshk’ me fustanin e zi

e-max

Muzikanti shqiptar Bani Rama e titullon në gjermanisht orkestralen e tij mjaft të bukur me video

e-max

Leave a Comment

Lifestyle

Sevgi luan të moshuarën në serial, por nuk do të besoni sa vite ka ajo

Ilkay Kayku Atalay, është njëra nga aktoret më të dashura turke.
Ajo për publikun e gjerë u bë e njohur me rolin e Sevgit, në serialin Benni Affet, shkruan ORAinfo.
Ani pse në këtë telenovelë turke ajo luan rolin e të një moshuare, ajo në realitet nuk është aq e vjetër në moshë.

Në fakt ajo është vetëm 50 vjeçare, por që në përditshmërinë e saj, ajo nuk duket ashtu, pasi format e saj tregojnë trupin e njëzet vjeçare.
“Sevgi”, është shumë e angazhuar në fitnes, derisa nga jeta personale nuk ka preferuar të flasë asnjëherë./ORAinfo/

Related posts

Paraja apo pasioni, cila na motivon më shumë?

e-max

Marramendja si shenjë paralajmëruese dhe disa nga shkaktarët

e-max

Kujt po ia dedikon këto fjalë Beatrixa? “Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër”

e-max

Leave a Comment