Shkurte Fejza befason me fustanin që ka zgjedhur ta vesh kur del me ec në Gërmi

Ajo padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.
Shkurte Fejza, vazhdon të jetë një ikonë në muzikën shqiptare, por edhe më tej.
Muzika dhe këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen edh sot, pavarësisht kalimi t të viteve, shkruan ORAinfo.

Përveç që treguar shumë e suksesshme në jetën profesionale, ajo ka pasur një jetë private për tu marrë lakmi.
E se fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto nga Germia.
E ajo që bie në sy është se Shkurta ka dal me ec në gëri e veshur me fustan të gjatë e serioz.
Ndoshta këngëtarja në këtë veshje është ndjerë me rehat?! /ORAinfo/

Të fundit në përqindje