Sinani vallëzon me Beniadën, reagimi i Andrras merr vëmendjen

Date:

Sinan Hoxha është këngëtari i njohur nga Shqipëria.
Ai është këngëtari më i ftuar të këndojë në dasma e festa të ndryshme familjare.
Sinanin e gjejmë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.
I martuar me Andrra Destanin, ata janë ndër çiftet me të bukura shqiptare, përcjell ORAinfo.
E mbrëmë e ka festuar ditëlindjen djali i tyre Ayan. Sinani është kujdesur që të organizojë një festë madheshtore, ku ka ftuar shoqërinë dhe këngëtarë nga mbarë trojet shqiptare.
E pranishme në festë ka qenë edhe ish-banorja e Big Brother Vip, Beniada.
Ajo është parë duke vallëzuar në krahët e këngëtarit. Ndërsa aty është shfaqur edhe Andrra.
Që të tre se bashku e kanë shijuar në maksimum atmosferën. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...