Stili unik i Nora Istrefit, një nga nënat më me shije

Date:

Nora Istrefi një nga nënat më me stil.
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, derisa po shijon suksesin projektit, “Më mungon”, po vazhdon të jetë aktive edhe me imazhe të reja në rrjetet sociale.
Nëna e një vajze ka postuar së fundmi disa fotografi ku është shfaqur me plot stil në një kostum të bardhë.

Kjo ka bërë që të komentohet për dukjen atraktive, pasi flitet në masë të madhe për linjat trupore përfekte.

Rikthimi i Norës me këngën e fundit u mirëprit dhe vetëm për një periudhë të shkurtër kaloi shifrën e mbi një milion shikime.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...