GazetaMax
Lifestyle

Stili unik i Nora Istrefit, një nga nënat më me shije

Nora Istrefi një nga nënat më me stil.
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, derisa po shijon suksesin projektit, “Më mungon”, po vazhdon të jetë aktive edhe me imazhe të reja në rrjetet sociale.
Nëna e një vajze ka postuar së fundmi disa fotografi ku është shfaqur me plot stil në një kostum të bardhë.

Kjo ka bërë që të komentohet për dukjen atraktive, pasi flitet në masë të madhe për linjat trupore përfekte.

Rikthimi i Norës me këngën e fundit u mirëprit dhe vetëm për një periudhë të shkurtër kaloi shifrën e mbi një milion shikime.

Related posts

Ushqimet e pasura me acid folik dhe omega 3

e-max

Pastroni tualetin me sodë buke dhe uthull

e-max

Gonorrea po bëhet më e vështirë për t’u trajtuar

e-max

Leave a Comment