West Ham shton interesimin për Armando Broja

Broja vazhdon të jetë në mesin e lojtarëve më të kërkuar në Premier Legaue.
Lojtari i Chelsea nuk do të ketë të ardhme në ‘Stamford Bridge’ dhe do të kërkojë një skuadër ku mund të ketë më shumë minuta në dispozicion.
Raportime nga Britania e Madhe bëjnë të ditur se është skuadra e West Ham ajo që do të bëjë një ofertë për shqiptarin.
Broja gjeti golin nëntë herë në 38 ndeshje me skuadrën e Southampton sezonin e kaluar, duke marrë vëmendjen e shumë klubeve.
Megjithatë, jo edhe Thomas Tuchel u bind nga lojtari. Ai nuk e ka ftuar Brojan në udhëtimin në ShBA për fazën para-sezonale.
West Ham pritet të nisin një ofertë për lojtarin brenda 72 orëve të ardhshme.

Të fundit në përqindje

West Ham shton interesimin për Armando Broja

Broja vazhdon të jetë në mesin e lojtarëve më të kërkuar në Premier Legaue.
Lojtari i Chelsea nuk do të ketë të ardhme në ‘Stamford Bridge’ dhe do të kërkojë një skuadër ku mund të ketë më shumë minuta në dispozicion.
Raportime nga Britania e Madhe bëjnë të ditur se është skuadra e West Ham ajo që do të bëjë një ofertë për shqiptarin.
Broja gjeti golin nëntë herë në 38 ndeshje me skuadrën e Southampton sezonin e kaluar, duke marrë vëmendjen e shumë klubeve.
Megjithatë, jo edhe Thomas Tuchel u bind nga lojtari. Ai nuk e ka ftuar Brojan në udhëtimin në ShBA për fazën para-sezonale.
West Ham pritet të nisin një ofertë për lojtarin brenda 72 orëve të ardhshme.

Të fundit në përqindje