GazetaMax
Lifestyle

Kjo është e parëbashkëta e Albin Kurtit dhe Engjellushës

Albin Kurti dhe Engjëllusha kanë këtë gjë të përbashkët.
Kryeministri i vendit Albin Kurti dhe këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu kanë ditëlindjen në datën e njejtë.
Kjo u kuptua sot, ku që të dy kanë pranuar urime të shumta, si nga ana familjare ashtu edhe pjesa e shoqërisë, shkruan Kosovarja.

Por, ndërmjet veti a kanë shkëmbyer urime kjo gjë ende nuk është kuptuar.
Theksojmë, sot kryeministrin e kanë befasur me një tortë të mrekullueshme në zyrën e tij.
Urime për të dy.

Related posts

Ekspertët kanë shpjeguar: Pse ju shfaqen të përziera gjatë vozitjes?

e-max

Bebe Rexha sapo vendosi një tjetër rekord

e-max

Fustanet për festat e fundvitit

e-max

Leave a Comment