Ku është nisur me këtë veshje Leonora?

Date:

Këngëtarja Leonora Jakupi vazhdon të vije për fansat e saj me fotosesione të ndryshme
Këngëtarja kosovare, e cila vitin e kaluar doli me një EP që u pëlqye shumë nga publiku, ka treguar klas edhe në një paraqitje.

Sot këngëtarja ka shfaqur disa foto në një fustan të kuq.
Edhe këto foto të Leonorës janë realizuar nga Norik Uka.
Kujtojmë se para disa dite kishte bërë edhe një set tjetër fotografik në veshje të bardhë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...