Vetëm për pak orë ” Ama zemrën ” nga David dhe Elinel një super sukses

Date:

Nuk kanë kaluar ende 3 ditë të plota e dueti ardhur nga David Dreshaj dhe Elinel po klilohet e dëgjohet mjaft kudo në çdo platformë. E kemi fjalën për super hitin ” Ama zemrën ” ku po shkon drejt 1 milion shikime në klipin mjaft të bukur që ka kënga, ndërsa në radiot e TV- të e njohur ku ka muzikë dhe hite të momentit është në Top 1. Ky bashkëpunim i parë i këngëtarit David Dreshaj duket se ka qëlluar taman në shenjë e do të jetë gjithashtu jo vetëm hit i Majit por edhe i verës 2023. Këto ditë Davidi ka qenë shumë i angazhuar i ftuar në Ulqin në një koncert e një ditë më vonë në FestivalColor në Sheshin Skenderbej në Tiranë duke argëtuar me hitet e tij mijëra të pranishëm. Ne ju ftojmë ta shijoni edhe ju këtë super bashkëpunim në linkun më poshtë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...