GazetaMax
Lifestyle

Rita dhe Fidani kombinohen në veshje, në sy bie barku i fryrë i Ritës

Ata janë çifti më i komentuar i momentin.
Rita Haziri dhe Fidan Gashi, po vazhdojnë të sjellin projekte të reja për adhuruesit e tyre të shumtë, shkruan ORAinfo.
Ani pse dyshja krijojë në fillim vetëm këngë, më vonë mes tyre lindi edhe një ndjejnë e veçantë, dashuria, duke i bërë ata artisët më të dashur për audiencën.

Tani, çifti po vazhdon të sjellë këngë të reja të cilat po kanë shumë suksese duke marrë klikime të mëdha brenda orësh.Njëjtë ka ndodh edhe me projektin e fundit të quajtur “ME TUPANA NDIZET ZEMRA”, ku ka pasur një sukses të madh.
Ka qenë Rita që ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e klipit, ku shihet së bashku me Fidanin, e në barku i fryrë i Ritës./ORAinfo/

Related posts

Shenjat që paralajmërojnë çrregullimet hormonale

e-max

Shyhretja lajmërohet nga Greqia, ‘rivalizon’ çikat 20 vjeçare me këtë veshje

e-max

7 arsye pse një grua duhet të lindë fëmijën e parë përpara të 30-ave

e-max

Leave a Comment