Rita dhe Fidani kombinohen në veshje, në sy bie barku i fryrë i Ritës

Date:

Ata janë çifti më i komentuar i momentin.
Rita Haziri dhe Fidan Gashi, po vazhdojnë të sjellin projekte të reja për adhuruesit e tyre të shumtë, shkruan ORAinfo.
Ani pse dyshja krijojë në fillim vetëm këngë, më vonë mes tyre lindi edhe një ndjejnë e veçantë, dashuria, duke i bërë ata artisët më të dashur për audiencën.

Tani, çifti po vazhdon të sjellë këngë të reja të cilat po kanë shumë suksese duke marrë klikime të mëdha brenda orësh.Njëjtë ka ndodh edhe me projektin e fundit të quajtur “ME TUPANA NDIZET ZEMRA”, ku ka pasur një sukses të madh.
Ka qenë Rita që ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e klipit, ku shihet së bashku me Fidanin, e në barku i fryrë i Ritës./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...